خود حرارت دادن

در این صفحه تعداد 214 مقاله تخصصی درباره خود حرارت دادن که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI خود حرارت دادن (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خود حرارت دادن; Piezoelectric transducers; Piezoceramic actuators; Self-heating; Heat dissipation; Lead zirconate titanate (PZT); Smart structures;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خود حرارت دادن; Ferromagnetic semiconductor; Self-heating; Non-equilibrium phase transition; Bistability; Voltage self-oscillation; Current self-oscillation; Electron-magnon interaction; Ferromagnetic metal-semiconductor transformation; Spin fluctuation;