امضا

در این صفحه تعداد 154 مقاله تخصصی درباره امضا که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده امضا
مقالات ISI امضا (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: امضا; Informed consent; One Health; Tanzania; Kenya; Livestock; Smallholder; Communication; Research ethics; Autonomy; Comprehension; Signature; Cartoons;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: امضا; EoE; GERD; Nonerosive Reflux Disease; Diagnostic Panel; Signature; Eosinophil; EoE Transcriptome; Fluidic Card; AUC; area under the curve; EDP; eosinophilic esophagitis diagnostic panel; EGID; eosinophilic gastrointestinal disorder; EoE; eosinophilic esop