شباهت

در این صفحه تعداد 741 مقاله تخصصی درباره شباهت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI شباهت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شباهت; QSRR; Geometry optimization; Descriptor generation; Chiral descriptors; Feature selection; Retention prediction; Similarity; Non-Targeted Analysis; Chromatography;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شباهت; ELF; extremely low frequency; AC; alternating current; TCO; tjänstemännens centralorganisation; ICNIRP; international commission on non-ionizing radiation protection; IEEE; institute of electrical and electronic engineers; CPU; central processing unit;