زمینه اجتماعی

در این صفحه تعداد 155 مقاله تخصصی درباره زمینه اجتماعی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI زمینه اجتماعی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: زمینه اجتماعی; IC; intellectual capital; FM; fund manager; MFI; market for information; HC; human capital; SC; structural capital; RC; relational capital; Analysts; Market for information (MFI); Business models; Soft information; Social context;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: زمینه اجتماعی; Escolares; Contexto escolar; Contexto social; Actividad física; Educación físicaStudents; School districts; Social context; Physical activities; Physical education