تعادل جامد و مایع

در این صفحه تعداد 38 مقاله تخصصی درباره تعادل جامد و مایع که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تعادل جامد و مایع (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تعادل جامد و مایع; Impurities; Mathematical modelling; Solid-liquid equilibrium; Solubility; Sucrose; Sucrose (PubChem CID: 5988); Glucose (PubChem CID: 79025); Fructose (PubChem CID: 5984);
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تعادل جامد و مایع; Disodium 4,4′-dinitrostilbene-2,2′-disulfonate; Sodium 4-nitrotoluene-2-sulfonate; Ethylene glycol monoethyl ether; Ethylene glycol monobutyl ether; Solid-liquid equilibrium; E-NRTL model