کاتالیزور اسید جامد

در این صفحه تعداد 192 مقاله تخصصی درباره کاتالیزور اسید جامد که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کاتالیزور اسید جامد (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کاتالیزور اسید جامد; MW; microwave; CBSC; carbon-based sulphonated catalyst; RH; rice husk; CRH; carbonised rice husk; FFA; free fatty acid; Biomass; Carbonisation; Solid acid catalyst; Rice husk; Microwave energy;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کاتالیزور اسید جامد; Active carbon; Oxidized carbon; Solid acid catalyst; Quantum chemical calculation; Sulfonated carbonaceous material; Phosphorylated carbon; Partially pyrolised organic compound; Catalytic conversion biobased raw material