جرقه

در این صفحه تعداد 91 مقاله تخصصی درباره جرقه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI جرقه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جرقه; CHC; child health care; SPARK; Structured Problem Analysis of Raising Kids; ARCAN; Advice and Reporting Centres for Child Abuse and Neglect; ASQ; Ages and Stages Questionnaire; ASQ:SE; Ages and Stages Questionnaire: Social Emotional; NOSIK; Nijmeegse oude
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جرقه; ARCAN; Advice and Reporting Centers for Child Abuse and Neglect; CHC; Child Health Care; ITT; intention-to-treat; RCT; Randomized Controlled Trial; SPARK; Structured Problem Analysis of Raising Kids; YCA; Youth Care Agency; Child Health Care; Well-baby cl