استغما

در این صفحه تعداد 1128 مقاله تخصصی درباره استغما که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده استغما
مقالات ISI استغما (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: استغما; CFI; comparative fit index;; FIML; full information maximum likelihood; MIDUS-SR; the Social Recognition subscale of the Mental Illness and Disorder Understanding Scale; OS; the Omnibus Survey; RCT; randomized controlled trial; RMSEA; root mean square err
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: استغما; HCV; hepatitis C virus; MSA; metropolitan statistical area; PWID; people who inject drugs; SB41; California Senate Bill 41; SEP; syringe exchange program; Injection drug use; Stigma; Pharmacies; Syringe access; Healthcare disparities; Methadone;