اعداد استرلینگ

در این صفحه تعداد 70 مقاله تخصصی درباره اعداد استرلینگ که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اعداد استرلینگ (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اعداد استرلینگ; Generalized Euler's constants; Stieltjes constants; Stirling numbers; Factorial coefficients; Series expansion; Divergent series; Semi-convergent series; Formal series; Enveloping series; Asymptotic expansions; Approximations; Bernoulli numbers; Harmonic
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اعداد استرلینگ; 11C08; 05A19; 05A10; 05A17; Connection constants; Persistent sequences of polynomials; Binary paths; Binomial coefficients; Gaussian coefficients; Stirling numbers; Lah numbers; De Morgan numbers; Preferential arrangement numbers; Generalized De Morgan nu