آشنایی با موضوع

آب زیر دمای بحرانی(SBCW) که به عنوان آبی تعریف می شود که دمای آن بین 100 تا 300 درجه سانتیگراد است یک حلال موثر برای ترکیب های قطبی و غیرقطبی است. قابلیت SBCW به عنوان یک حلال با قطبیت قابل تنظیم آب ارتباط تغییر دارد که به طور مستقیم به دمای آن مرتبط است. با بالا رفتن دمای آب، قطبیت آب کاهش می یابد. در نتیجه انحلال پذیری مواد آلی غیرقطبی افزایش یافته و حلالیت مواد آلی قطبی کاهش می یابد.

در این صفحه تعداد207 مقاله تخصصی دربارهآب زیر دمای بحرانی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISIآب زیر دمای بحرانی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آب زیر دمای بحرانی; Water (PubChem CID: 962); Chitin (PubChem CID: 6857375); Calcium carbonate (calcite) (PubChem CID: 516889); Aragonite (Ca(CO3) (PubChem CID: 6335838); Hydroxyapatite (Ca5(PO4)3OH) (PubChem CID: 14781); Quartz (SiO2) (PubChem CID: 24261); Lanthanum hexabor
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آب زیر دمای بحرانی; OPLS/AA; all-atom optimised-potentials; SPC/E; extended simple point charge; MD; molecular dynamics; NPT; isothermal-isobaric ensemble; NVT; canonical ensemble; MSD; mean squared displacement; SD; standard deviation; ANOVA; analysis of variance; RDF; ra