رطوبت سطح

در این صفحه تعداد 149 مقاله تخصصی درباره رطوبت سطح که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI رطوبت سطح (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رطوبت سطح; Frost growth; Aluminum; Contact angle; Surface wettability; Frost density; Hydrophilic; Hydrophobic; Croissance de givre; Aluminium; Angle de contact; Mouillabilité de surface; Densité de givre; Hydrophile; Hydrophobe;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رطوبت سطح; Nature-inspired; Heat exchanger; Fractal; Surface wettability; Evaporative condenser; Biomimicry; Inspiré par la nature; Échangeur de chaleur; Fractal; Mouillabilité de surface; Condenseur évaporatif; Bio-mimétisme;