تنش کششی

در این صفحه تعداد 128 مقاله تخصصی درباره تنش کششی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تنش کششی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تنش کششی; Magneto-optical Kerr effect (MOKE) microscopy; Magneto optical indicator film (MOIF); Tensile stress; Domain wall (DW) dynamic behavior; Threshold magnetic field (TMF);
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تنش کششی; Cf; solute concentration of feed; Cp; solute concentration of permeate; D; solvent self-diffusion coefficient; DMAc; dimethylacetamide; d; membrane thickness; E; tensile modulus; FESEM; field emission scanning electron microscope; IC; ion chromatography;