فاضلاب نساجی

در این صفحه تعداد 278 مقاله تخصصی درباره فاضلاب نساجی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI فاضلاب نساجی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فاضلاب نساجی; Polymerisable bicontinuous microemulsion (PBM); Low fouling membranes; Wastewater treatment; Membrane bioreactor (MBR); Lab to pilot (LTP); Textile wastewater;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فاضلاب نساجی; AB; acid blue; ANOVA; analysis of variance; AO; acid orange; AY; acid yellow; BR; basic red; CASRN; chemical abstracts survey registry number; COD; chemical oxygen demand; DO; dissolved oxygen; DY; disperse yellow; EC; electric conductivity; HF; horizonta