پروتکل ها فکر می کنم با صدای بلند

در این صفحه تعداد 16 مقاله تخصصی درباره پروتکل ها فکر می کنم با صدای بلند که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پروتکل ها فکر می کنم با صدای بلند (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پروتکل ها فکر می کنم با صدای بلند; Statistical language modelling; Surprisal; Receptive multilingualism; Slavic languages; Sentential context; Think-aloud protocols; Polish; Czech; Reading;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پروتکل ها فکر می کنم با صدای بلند; Mathematics achievement; Linguistic minority students; Differential item functioning; Expert analyses; Mathematical cognition; Language differences; Think-aloud protocols