ترومبوفلبیت

در این صفحه تعداد 93 مقاله تخصصی درباره ترومبوفلبیت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترومبوفلبیت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ترومبوفلبیت; Syndrome de Lemierre; Oxygénation extracorporelle; Pneumonie nécrosante; Abcés; Fusobacterium necrophorum; Thrombophlébite; Hypoxémie réfractaire; L'épuration extracorporelle de CO2 (ECCO2R); Lemierre's syndrome; Extracorporeal membrane oxygenati
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ترومبوفلبیت; cancer; chronic thromboembolic pulmonary hypertension; deep vein thrombosis; fondaparinux; low-molecular-weight heparin; plasminogen activator; pulmonary embolism; thrombectomy; thrombolytic therapy; thrombophlebitis; unfractionated heparin; vena caval fi