تناقض زمانی

در این صفحه تعداد 75 مقاله تخصصی درباره تناقض زمانی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تناقض زمانی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تناقض زمانی; G11; C7; Time inconsistency; Self-coordination; Two-tier planner-doer game framework; Commitment by punishment; Cost of self-coordination; Dynamic mean-variance formulation;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تناقض زمانی; 93E20; 60H30; 93E99; 60H10; Time inconsistency; Mean-variance criterion; Investment-reinsurance strategy; Insurer; Equilibrium strategy; Forward-backward stochastic differential equation;