عناصر ردیابی

در این صفحه تعداد 3242 مقاله تخصصی درباره عناصر ردیابی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI عناصر ردیابی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عناصر ردیابی; Trace elements; Moss; Soil; Anthropogenic; Geogenic; Long-range atmospheric transport; Positive matrix factorization; Principal component analysis;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عناصر ردیابی; BMI; body mass index; DTNB; dithio-bis-2-nitrobenzoic acid; HDL; high-density lipoproteins; HOMA-IR; homeostatic model assessment-insulin resistance index; ICP-MS; inductively coupled plasma mass spectrometry; MetS; metabolic syndrome; NAFLD; non-alcoholi