زمان انتقال

در این صفحه تعداد 120 مقاله تخصصی درباره زمان انتقال که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI زمان انتقال (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: زمان انتقال; Kawasaki disease; Pulse-wave velocity; Vascular function; Echocardiography Doppler; AOcsa; Aortic annular cross-sectional area; AOd; End-diastolic aortic dimension; AOflow; Peak aortic flow; AOs; End-systolic aortic dimension; BPd; Diastolic blood pressur
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: زمان انتقال; Plaques carotidiennes; Rigidité artérielle; Facteur de risque cardiovasculaire; Vitesse de l’onde de pouls; Temps de transitCarotid plaques; Arterial stiffness; Cardiovascular risk factor; Pulse wave velocity; Transit time