خواص حمل و نقل

در این صفحه تعداد 1186 مقاله تخصصی درباره خواص حمل و نقل که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI خواص حمل و نقل (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خواص حمل و نقل; Roller compacted concrete; Transport properties; Electrical resistivity; Absorption; Sorptivity; Water penetration depth; Scanning electron microscopy; ANOVA;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خواص حمل و نقل; AANPSL; Alkali-activated natural pozzolan/slag; S/B; Alkaline activator solution-to-binder ratio; PC; Portland cement; NaOH; Sodium hydroxide; RCPT; Rapid chloride penetration test; RMT; Rapid chloride migration test; Alkali activation; Natural pozzolan;