حلقه های درخت

در این صفحه تعداد 90 مقاله تخصصی درباره حلقه های درخت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI حلقه های درخت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: حلقه های درخت; Dendroclimatology; Drought; Famine; Climate extremes; Tree-rings; Southern zagros; Climate reconstruction; Teleconnection patterns;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: حلقه های درخت; Holocene; Neoglacial; Glacier chronology; Tree-rings; Dendrochronology; Subfossil wood; Pinus cembra; Mont Blanc; Western Alps; BWP; Bronze Age Warm Period; EACC; Eastern Alpine Conifer Chronology; ELA; Equilibrium Line Altitude; FMA; First Millennium Adv