لوله ها

در این صفحه تعداد 133 مقاله تخصصی درباره لوله ها که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI لوله ها (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: لوله ها; Film boiling; Heat transfer; Correlation; Tubes; Minichannels; Ébullition en film; Transfert de chaleur; Corrélation; Tubes; Mini-canaux;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: لوله ها; Ubiquitin; Ubiquitin-binding-domain; Immunoblotting; Deubiquitylase; Ubiquitin chain topology; DMP; dimethyl pimelidinate; DUB; deubiquitylase; GST; glutathione S-transferase; HEK; human embryonic kidney; IAA; iodoacetamide; IL-1R; IL-1 receptor; IMAC; im