آنتی ژن های تومور

در این صفحه تعداد 73 مقاله تخصصی درباره آنتی ژن های تومور که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI آنتی ژن های تومور (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آنتی ژن های تومور; MHC class II restricted neoantigen; CD4+ T cell; Tumor vaccine; Adoptive cell transfer; TCR-T cell; Tumor immunotherapy; mAb; monoclonal antibody; BiTE; bispecific T cell engager; ACT; adoptive cell transfer; TAs; tumor antigens; CTA; cancer-testis Ag; TI
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آنتی ژن های تومور; BCC, basal cell carcinoma; CRC, colorectal cancer; EB, ethidium bromide; GI, gastrointestinal; MAD, mitotic arrest deficient; RT-PCR, reverse transcriptase polymerase chain reaction; SCC, squamous cell carcinomaCancer–testis genes; TSGA10; Tumor antigens;