ویسکومتری

در این صفحه تعداد 145 مقاله تخصصی درباره ویسکومتری که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ویسکومتری (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ویسکومتری; EDM; electrical discharge machining; ELTs; end-of-life tyres; FDM; fused deposition modelling; HA; high torque viscometer; LV; low torque viscometer; RTR-MB; recycled tyre rubber modified bitumen; RTR; recycled tyre rubber; SRC; shear rate constant; Dual
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ویسکومتری; ATRP; atom transfer radical polymerization; CAP; critical adsorption point; CRP; controlled radical polymerization; DLS; dynamic light scattering; 2D-LC; two-dimensional liquid chromatography; ELSD; evaporative light scattering detector; EO-PO; ethylene o