استخراج آب

در این صفحه تعداد 43 مقاله تخصصی درباره استخراج آب که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI استخراج آب (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: استخراج آب; Natural plant product; Direct compaction; Flowability; Compactibility; Statistic analysis; AR; angle of repose; AUTCC; area under tensile strength versus compaction force curve; CF; compaction force; ChP; Chinese Pharmacopeia; CR; compaction ratio; d(0.5)
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: استخراج آب; S distribution; Extractable S; Kelowna extraction; Mehlich-3 extraction; Ammonium acetate extraction; Bicarbonate extraction; Water extraction; pH; Cambisols; Gleysols; Podzols; Kastozems; Phaeozems; Luvisols; Regosols; Histosols
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: استخراج آب; Sapindus; Water extraction; Fraction; Inhibition; Breast cancerMTT, 1-(4,5-dimethylthiazol-2-yl)-3,5-diphenyl-formazan; IC50, 50% inhibitory concentration; SPF, specific pathogen free; PBS, phosphate buffered saline; CTX, cyclophosphamide; DMSO, dimethyls