نشاسته موم

در این صفحه تعداد 20 مقاله تخصصی درباره نشاسته موم که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI نشاسته موم (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نشاسته موم; sb; dry starch basis; CL; cross linked; DSC; differential scanning calorimetry; MVA; Micro Visco-Amylograph; NWS; normal wheat starch; WWS; waxy wheat starch; WMS; waxy maize starch; Waxy starch; Cross-linked starch; Gelatinization; Pasting properties; Ho
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نشاسته موم; Amino acid catabolic enzymes; Carbohydrates utilization; European sea bass; Fish nutrition; Glycolytic enzymes; Gluconeogenic enzymes; Intermediary metabolism; Lipogenic enzymes; Normal starch; Waxy starch