گرانوله مرطوب

در این صفحه تعداد 145 مقاله تخصصی درباره گرانوله مرطوب که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI گرانوله مرطوب (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گرانوله مرطوب; Wet granulation; dynamic image analysis; response surface methodology; agglomeration; breakage; BS; Big scrap (% w/w of wet granules with size between 10,000 μm and 20,000 μm); di; Particles diameter in the class “i”; DIA; Dynamic image analysis
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گرانوله مرطوب; AFM; atomic force microscopy; BET; Brunauer-Emmett-Teller gas adsorption; DI; de-ionized; LS; laser scattering; μCT; X-ray computed tomography for small objects; MIP; mercury intrusion porosimetry; PSD; particle size distribution; RI; refractive inde