منطقه بندی

در این صفحه تعداد 160 مقاله تخصصی درباره منطقه بندی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI منطقه بندی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: منطقه بندی; Land use regulation; Zoning; Housing supply; Housing markets; CaliforniaR31 (Housing supply and markets); R52 (Land use and other regulations); R58 (Regional development planning and policy)
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: منطقه بندی; Urban underground space; Architecture; Change of paradigm; The living; Motion; City reorganization; Urban intensification; Opportunities; Tools; Zoning; Mixed uses;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: منطقه بندی; Ground characterization; Rotary-percussive drilling process; Breaking action; Zoning; Drilling process monitoring; Independent parallel drillhole logging;