کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
6417770 1339305 2015 14 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Gevrey regularity for integro-differential operators
ترجمه فارسی عنوان
منظم ژرو برای اپراتورهای دیفرانسیل انتگرال
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه ریاضیات آنالیز ریاضی
چکیده انگلیسی

We prove for some singular kernels K(x,y) that viscosity solutions of the integro-differential equation∫Rn[u(x+y)+u(x−y)−2u(x)]K(x,y)dy=f(x) locally belong to some Gevrey class if so does f. The fractional Laplacian equation is included in this framework as a special case.

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Journal of Mathematical Analysis and Applications - Volume 428, Issue 2, 15 August 2015, Pages 1225-1238
نویسندگان
, , ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت