کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
7393610 1481144 2015 7 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
“Low Profile” or Entrepreneurial? Gender, Class, and Cultural Adaptation in the Global Microfinance Industry
ترجمه فارسی عنوان
یک پروفایل پایین ؟؟ یا کارآفرینی؟ جنسیت، کلاس، و انطباق فرهنگی در صنعت مالی جهانی
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
کلمات کلیدی
ترجمه چکیده
این مطالعه به بررسی چگونگی گفتمان زنانگی کارآفرینی، که از طریق یک زنجیره ای از بازیگران سلطه گرا در جهانی شدن در سطح جهانی تأثیر می گذارد، به تعاملات با وام گیرندگان تبدیل می شود. این مطالعه با استفاده از قوم نگاری، مصاحبه ها و تجزیه و تحلیل سند در مجموعه ای از آموزش های کارآفرینی که به وام گیرندگان غیر کارآفرینی در هندوستان تحویل داده می شود، این استدلال می کند که فرآیندهای موازی و متضاد سازگاری فرهنگی درون سازمان و تنش بین بازیگران مختلف محیطی را ایجاد می کنند که در آن انگیزه ای برای تامین منافع مشتریان طبقه کارگر نیست. بدین ترتیب، سرمایه گذاری خردمندانه تجاری ممکن است لزوما پاسخگوئی به منافع مشتری نباشد.
اگر به ترجمه دقیق تر نیاز دارید، مترجمان ما آمادگی دارند این مقاله را با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب برای شما ترجمه نمایند.
موضوعات مرتبط
علوم انسانی و اجتماعی اقتصاد، اقتصادسنجی و امور مالی اقتصاد و اقتصادسنجی
چکیده انگلیسی
This study examines how discourses of entrepreneurial womanhood, filtered through a chain of hierarchically positioned actors in global microfinance, translate into interactions with borrowers. Drawing from ethnography, interviews, and document analysis on a set of entrepreneurial trainings delivered to nonentrepreneurial borrowers in urban India, this study argues that parallel, conflicting processes of cultural adaptation within the organization, and tensions between various actors, create an environment in which there is no incentive to cater to the interests of working class clients. Commercialized microfinance, thus, may not necessarily produce accountability to client interests.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: World Development - Volume 74, October 2015, Pages 264-274
نویسندگان
,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت