محل اقامت

در این صفحه تعداد 265 مقاله تخصصی درباره محل اقامت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI محل اقامت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: محل اقامت; Accommodation; Attitudes; Arabic; Sociolinguistics; Diaspora; IdentityEA, Egyptian Arabic; JA, Jordanian Arabic; MA, Moroccan Arabic; SA, Standard Arabic; SAA, Saudi Arabic; SUA, Sudani Arabic
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: محل اقامت; Cataract surgery; accommodation; intraocular lens; accommodative IOL; OCT; image processingKataraktoperation; Akkommodation; Intraokularlinse; Akkommodative IOL; OCT; Bildverarbeitung