استراتژی های سازگاری

در این صفحه تعداد 41 مقاله تخصصی درباره استراتژی های سازگاری که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI استراتژی های سازگاری (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: استراتژی های سازگاری; Adaptation strategies; Impact evaluation; Benefit cost analysis; Monte Carlo analysis; Risk assessment; Simulation modeling
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: استراتژی های سازگاری; CWRS; Canada Western Red Spring wheat; N2O; nitrous oxide; RUEB; radiation use efficiency of biomass; SOC; soil organic carbon; A2, A1B and B1; the third generation Canadian Global Climate Model with forcings based on the IPCC SRES greenhouse gases emissi