مشاوره

در این صفحه تعداد 101 مقاله تخصصی درباره مشاوره که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مشاوره (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مشاوره; Advice; Bias; Conflicts of interest; Second opinions; Judgment; Ethical decision making; Rationalizations; Advisors; Influence; Behavioral economics; Behavioral ethics; Morality; Ethics; Moral disengagement;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مشاوره; Ablation; Arrhythmia; Atrial fibrillation; Atrial flutter; Atrial tachycardia; Catheter ablation; Surgical ablation; Stroke; Anticoagulation; 3D; three-dimensional; AADs; antiarrhythmic drugs; AATAC; Ablation vs Amiodarone for Treatment of Atrial Fibrilla