آلبانی

در این صفحه تعداد 107 مقاله تخصصی درباره آلبانی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده آلبانی
مقالات ISI آلبانی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آلبانی; ALB; Albania; BiH; Bosnia & Herzegovina; CDM; Clean Development Mechanism; CRO; Croatia; DM; Decision Maker; FYR; FYROM; GHG; Greenhouse gas; KOS; Kosovo*; MON; Montenegro; MCDA; Multi-criteria decision analysis; MS; Member State; RES; Renewable Energy So
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آلبانی; Acute Coronary Syndrome; Albania; Alcohol Drinking Frequency; Alcohol Drinking Patterns; Alcohol Drinking Quantity; Coronary Heart Disease; Muslim; Religion; Religiosity; Southeast Europe; Transitional Post-Communist Society; ACS; acute coronary syndrome;