درمان ضد میکروبی

در این صفحه تعداد 92 مقاله تخصصی درباره درمان ضد میکروبی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI درمان ضد میکروبی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: درمان ضد میکروبی; Antibiotic resistance; MIC testing; Antibiotic-resistant mutants; Multidrug-resistant pathogens; Antimicrobial therapy; Antibiotic susceptibility testing; Salmonella
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: درمان ضد میکروبی; Peptides antimicrobiens cationiques; CAMP; Traitement antimicrobien; Infection bactérienne; Résistance aux antibiotiques; Antimicrobial cationic peptides; CAMP; Antimicrobial therapy; Bacterial infection; Antibiotic resistance;