تقریبی راه حل

در این صفحه تعداد 154 مقاله تخصصی درباره تقریبی راه حل که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تقریبی راه حل (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تقریبی راه حل; 34A08; 35A20; 35A22Systems of fractional differential equations; Laplace transform; Homotopy analysis method; Approximate solution
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تقریبی راه حل; Laplace transform method; Fractional Fornberg–Whitham equation; Wave breaking; Approximate solution; Absolute error; Fractional homotopy analysis transform method (FHATM)
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تقریبی راه حل; 30E10; 30E20; 30E25; 65E05; 65M22Complex variable boundary element method; Approximate solution; Cauchy-type integral; Piecewise linear function; Dirichlet problem; Linear system solvability