طراحی معماری

در این صفحه تعداد 153 مقاله تخصصی درباره طراحی معماری که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده طراحی معماری
مقالات ISI طراحی معماری (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: طراحی معماری; Architectural design; Building information modeling; Computer-supported cooperative work; Construction engineering; Domain analysis; Domain-specific modeling; Frameworks; Model-based simulations; Software tools interoperability; Urban planning;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: طراحی معماری; 3D printing; Additive manufacturing; Building design; Structural design; Buildings; Civil engineering; Architectural design; Building materials; Additive construction; Parametric design; Multiconstraint design; LCA;