مدل سازی بیزی

در این صفحه تعداد 66 مقاله تخصصی درباره مدل سازی بیزی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مدل سازی بیزی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدل سازی بیزی; multivariate autoregressive model; MEG; Transient connectivity; Bayesian modelling; Spectral estimation; Multitaper; Coherence; Partial directed coherence; Sign ambiguity;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدل سازی بیزی; Iberian Peninsula; Neolithic; Funerary practices; Raw material exchange; Radiocarbon dating; Statistical analysis; Bayesian Modelling; Péninsule Ibérique; Néolithique; Pratiques funéraires; Échanges de matières premières; Datations radiocarbone; An