ساحل دریا

در این صفحه تعداد 143 مقاله تخصصی درباره ساحل دریا که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ساحل دریا (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ساحل دریا; Coastal sustainability; Wellbeing; Nature; Bluespace; Symbiosis; Outdoor wellbeing; Emotional geography; Children; Beach; Education; Place-attachment; Therapeutic landscapes;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ساحل دریا; ATG5 and ATG7; Autophagy-related proteins 5 and 7; BEACH; Beige and Chediak-Higashi; co-IP; co-immunoprecipitation; F-actin; filamentous-actin; M-CSF; Macrophage colony-stimulating factor; MNCs; multinucleated cells; PI3P; phosphatidylinositol 3-phosphate