برآورد بیوماس

در این صفحه تعداد 68 مقاله تخصصی درباره برآورد بیوماس که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI برآورد بیوماس (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: برآورد بیوماس; Bioenergy; Forest residue; GHG reduction; Lake states; Sustainable harvest; Biomass estimation; BRDA; Biomass Research and Development Act; ESDT; Exponential Smoothing with Damped Trend; ERFMax; Extended Rotation Forest Maximum Age; FACCS; Forest Age Clas
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: برآورد بیوماس; Tubeworm; 3D mapping; Image processing; Biomass estimation; Autonomous underwater vehiclesROV, remotely operated vehicle; HOV, human occupied vehicle; AUV, autonomous underwater vehicle; DVL, Doppler velocity log; FOG, fiber-optic gyro; INS, inertial navi