مسیر بیوسنتز

در این صفحه تعداد 69 مقاله تخصصی درباره مسیر بیوسنتز که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مسیر بیوسنتز (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مسیر بیوسنتز; Biosynthetic pathway; Garcinia mangostana L.; Gene expression; Globular embryo stages; Signal transduction pathway; BAK1; BRI1-associated kinase 1; BRI1; Brassinosteroid insensitive 1; CDPK; Calcium dependent protein kinase; LEC1; Leafy cotyledon 1; SE; S
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مسیر بیوسنتز; Arabidopsis; Fatty acids; Chloroplast; Biosynthetic pathway; Regulation; ACC; acetyl-CoA carboxylase; ACP; acyl-carrier protein; BC; biotin carboxylase; BCCP; biotin carboxyl-carrier protein; CT; carboxyltransferase; FA; fatty acid; FAS; fatty acid syntha