بوردیو

در این صفحه تعداد 119 مقاله تخصصی درباره بوردیو که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI بوردیو (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بوردیو; AICPA; American Institute of Certified Public Accountants; KAGA; Korean Association for Government Accounting; KICPA; Korean Institute of Certified Public Accountants; Photograph; Physical artefact; Bourdieu; Symbolic struggle; Korea;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بوردیو; Bourdieu; liderazgo político; constructivismo; habitus; campo; capital simbólico; Bourdieu; political leadership; constructivism; habitus; field; symbolic capital;