اتاق

در این صفحه تعداد 67 مقاله تخصصی درباره اتاق که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اتاق (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اتاق; Pacemaker; RYTHMIQ; Dual; chamber; Right ventricle; Ventricular pacing; Dyssynchronopathy; AV block; AV conduction; Pacemaker algorithm; Boston Scientific
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اتاق; CP; crude protein; DM; dry matter; DMP; daily CH4 production; FEC; faecal worm egg count; LW; live weight; ME; metabolisable energy; MPR; CH4 production rate; pO2; partial pressure of O2; STP; standard temperature and pressure; Methane; Enteric fermentati