استفاده کدون

در این صفحه تعداد 102 مقاله تخصصی درباره استفاده کدون که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI استفاده کدون (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: استفاده کدون; Arenavirus; Lymphocytic choriomeningitis virus; Live-attenuated vaccines; Codon deoptimization; Glycoprotein; Codon usage; Reverse genetics;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: استفاده کدون; atp6; ATP synthase F0 subunit 6; atp8; ATP synthase F0 subunit 8; cob; cytochrome b; cox1; cytochrome c oxidase subunit 1; cox2; cytochrome c oxidase subunit 2; cox3; cytochrome c oxidase subunit 3; nad1; NADH dehydrogenase subunit 1; nad2; NADH dehydroge