مجتمع ها

در این صفحه تعداد 776 مقاله تخصصی درباره مجتمع ها که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مجتمع ها (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مجتمع ها; βCD; β-cyclodextrin; CD; cyclodextrins; CHO; cholesterol; Δ; chemical shifts in 1H NMR; Δδ; induced chances in the 1H NMR chemical shifts; D/L; molar ratio of drug over the total lipid concentration; DCL; drug-in- cyclodextrin-in-liposome; DRV; dried
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مجتمع ها; bipy; 2,2′-bipyridine; Cy; cyclohexyl; DFT; density functional theory; DMF; N,N-dimethylformamide; DMSO; dimethylsulfoxide, Me2S(O); dppb; 1,4-bis(diphenylphosphino)butane, Ph2P(CH2)4PPh2; dppe; 1,2-bis(diphenylphosphino)ethane, Ph2P(CH2)2PPh2; dppp; 1,