انطباق

در این صفحه تعداد 1354 مقاله تخصصی درباره انطباق که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده انطباق
مقالات ISI انطباق (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انطباق; Glaucoma; Adherence; Glaucoma treatment adherence; Race and glaucoma treatment adherence; Management; Compliance; Glaucoma; Adherencia; Adherencia al tratamiento del glaucoma; Raza y adherencia al tratamiento del glaucoma; Manejo; Compromiso;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انطباق; ITP; intrathoracic pressure; CC; chest compressions; TEC; Thiel Embalmed Cadavers; Paw; airway pressure; PEEP; positive end expiratory pressure; CRS; compliance; Res; resistance; Vt; tidal volume; Cardio pulmonary resuscitation; Chest compression; Cardio-