تداوم

در این صفحه تعداد 299 مقاله تخصصی درباره تداوم که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تداوم (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تداوم; Adherence; Oral nutrition supplements; Elderly; Continuity; Nutritional care; BMI; Body Mass Index; FIM; Functional Independence Measure; GDS; Geriatric Depression Scale; HMO; Health Management Organization; ONS; Oral Nutritional Supplements; PCP; Primary
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تداوم; C01; C02; C13; C14; C22; G11; Consistency; Cumulants; Contiguity; Continuity; Discrete observation; Efficiency; Equivalent martingale measure; High frequency data; Jumps; Leverage effect; M-estimation; Medianisation; Microstructure; Pre-averaging; Realise