رطوبت

در این صفحه تعداد 66 مقاله تخصصی درباره رطوبت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI رطوبت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رطوبت; Sorption rate; Crystalline ingredients; Deliquescence; Heat transport; a; hypothetical spherical sample radius; a′; corrected sample radius; As; effective contacting surface area; b; chamber radius; CAA; citric acid anhydrous; cn; normalization coeffici
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رطوبت; RH; relative humidity; RH0; deliquescence point; RH0mix; deliquescence lowering point of a blend of crystalline ingredients; SEM; scanning electron microscopy; N; sodium chloride; F; fructose; S; sucrose; CA; citric acid; EC; eutonic composition; L; large