میزان رسوب

در این صفحه تعداد 238 مقاله تخصصی درباره میزان رسوب که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI میزان رسوب (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: میزان رسوب; ion beam sputtering; ribbon-beam; reactive sputtering; thin film; linear deposition; film uniformity; deposition rate; high vacuum deposition; magnetic films.;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: میزان رسوب; α; molecular polarizability; δSiC; absorption coefficient area of SiC bonds; E; Young's modulus; γ(ω); absorption coefficient; Γ; nanoindentation hardness; Mm; molar mass; n; refractive index; ξ; deposition rate; pb; chamber back pressure; PICP; i