داروساز

در این صفحه تعداد 109 مقاله تخصصی درباره داروساز که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI داروساز (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: داروساز; Dopamine transporter; Norepinephrine transporter; Serotonin transporter; Fluorescent monoamine substrate; Designer drugs; Drug screening; 2C-B; 2,5-dimethoxy-4-bromophenethylamine; 4-FA; 4-fluoroamphetamine; 5-APB; 5-(2-aminopropyl)benzofuran; 25B-NBOMe;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: داروساز; MALDI; matrix-assisted laser desorption/ionization; HR; high-resolution; MS; mass spectrometry; HPLC; high performance liquid chromatography; UV-DAD; ultraviolet diode array detection; IMS; MALDI MS imaging; MS/MS; tandem mass spectrometry; ACN; acetonitr