مدل سازی پویا

در این صفحه تعداد 386 مقاله تخصصی درباره مدل سازی پویا که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مدل سازی پویا (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدل سازی پویا; Fault detection and diagnosis; Pattern classification techniques; Data-Based predictor; Multivariate dynamic kriging; Dynamic modelling;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدل سازی پویا; NCP; North China Plain; C; Carbon; N; Nitrogen; C/N; Carbon to nitrogen ratio; SOM; Soil organic matter; ET; Evapotranspiration; DM; Dry matter; DS; Development stage of plant phenology; EONR; Economically optimum nitrogen rate; RMSR; Root mean squared re